Wednesday, October 1, 2014

Loteria Wizowa

Drodzy Czytelnicy,

Pragnę Was poinformować iż od dziś możecie wysyłać zgłoszenia do Loterii Wizowej. Jeśli rozpoczęcie nowego życia w USA to temat, który Was interesuje, zachęcam do kliknięcia w ten LINK i zapoznania się z procedurami :) 

Nie chcę mówić "powodzenia," bo sama nie przepadam za tym wyrażeniem. Powiem zatem tak: Życzę spełnienia marzeń!

4 comments:

  1. To moje marzenie, dostać taką kartę... :)

    ReplyDelete
  2. Jezu, moja mama losowała i zgłosiła jeszcze tatę. (podkreślam jeszcze, że o niczym nie wiedział XD) I po prostu nie mogłam uwierzyć, że... Udało nam się! A dokładnie mojemu tacie. XD I moja mama takie coś: Andrzej, wygrałeś zieloną kartę. Tata takie WTF? XD Ja sama nie mogę uwierzyć, że to nas, przeciętną, trochę biedną rodzinę, spotka coś takiego. :O Jeśli dostaniemy wizę ( po rozmowie z konsulem czy coś tam, nie orientuję się zbytnio, mam dopiero 14 lat ._.) to wylatujemy na 4 lata już w te wakacje do NY! Wciąż nie mogę uwierzyć. Muszę podszlifować język i oczywiście będę stosować się do Twoich rad i wskazówek. ;)

    ReplyDelete
  3. Boże, mój tata (nawet nieświadomy niczego, bo to mama go zgłosiła) wylosował zieloną kartę. *0* Nie mogę w to uwierzyć, że jak się wszystko powiedzie, to wylatuję już w te wakacje do NY na 4 lata. :0 Muszę solidnie podszlifować język i oczywiście będę stosować się do Twoich rad. ;)

    ReplyDelete