Tuesday, December 9, 2014

Kogo wylosowałam w tegorocznym Secret Santa?

W tegorocznym Secret Santa trafił mi się Ryan - licealista, który wykazuje zainteresowanie marketingiem. Ryan lubi chodzić po tzw. thrift stores, czyli sklepach z używanymi przedmiotami i majsterkować przy znaleznionych w nich skarbach (pewnie chodzi m.in o meble). Ma obsesję na punkcie indie bands np. Alt-J, ale lubi też One Direction, czego chyba trochę się wstydzi, bo napisał, że najgorsze w tym wszystkim jest to, że jest FACETEM słuchającym tego zespołu ;) 

Ryan ma też bzika na punkcie takich artystów jak Ed Sheraan i Sam Smith, których wizerunkami wytapetował sobie pokój. Jego ulubionym pisarzem jest John Green - przeczytał wszystkie tytuły, które wyszły spod pióra jegomościa prócz Paper Towns i Looking for Alaska. Ryan jest właścicielem dwóch zwierzaczków - leniwego kotka o imieniu Samantha oraz energicznej chihuahuy Sophie.

Ulubiony kolor Ryana to zielony. Film? Hocus Pocus i V/H/S. Seriale? Criminal Minds, NCIS, CSI, Fringe, Under the Dome. 

Ryan marzy o podróży do Anglii - w szczególności Londynu, Francji, albo Niemiec. Europa znajduje się na jego liście miejsc do odwiedzenia przed śmiercią.

Chciałby kiedyś zarabiać na sprzedaży swoich zdjęć - fotografia jest jedną z jego pasji :)

Zdaniem Ryana najlepszą kanapkę dostaniemy w Jimmy Johns i tam też bardzo lubi jadać.

Tak właśnie przedstawił mi się Ryan... Na podstawie tego, co o sobie napisał zaczęłam już powoli rozglądać się za prezentem, który mógłby go ucieszyć. Kilka rzeczy już zakupiłam, więc pewnie niebawem pokażę Wam skompletowaną paczkę, która 15 grudnia zostanie wysłana do Ryana.

Mam nadzieje, że mu się spodoba :)

7 comments:

 1. a może Ryan czyta Twojego bloga? :)

  ReplyDelete
 2. Trzymam kciuki,żeby prezent był w 100% trafiony :)
  Pozdrawiam z NL (:

  ReplyDelete
 3. Ciekawa sprawa z tym opisem :) Dobra baza do zakupów.
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Super jest ten pomysł! Nie wiedziałam o tej akcji wcześniej.

  ReplyDelete
 5. Niestety nie zdążyłam się zapisać w tym roku ale zastanawiam się czy prezenty wysyła się bezpośrednio do wylosowanej osoby? Jakoś nie byłoby mi łatwo dać obcym osobom swój adres :(

  ReplyDelete